DESIGN

Wygląd bloga został w całości wykonany przeze mnie. Nie życzę sobie jego kopiowania, jest to surowo zabronione i jest to kradzież! Także kradzież czyjejś pracy, włożyłam w to wiele wysiłku. Mam nadzieję, że to uszanujecie. 

- - - - 
Wykonuję designy blogów na zamówienie, ale jest kilka warunków (nie są chyba niczym z kosmosu, jak dla mnie coś podstawowego) : 
1. Musisz mieć co najmniej 300 obserwatorów. Zgłasza się do mnie sporo osób, a ja nie mam czasu, by każdemu pomóc. Zaostrzyłam zasady, bo powoli z tym kończę.
2. W wiadomości koniecznie zostaw link do bloga.
3. Musisz mieć ze mną stały, nieprzerwany kontakt - odpisujesz najpóźniej po tygodniu. Potem cię ''olewam'' i zajmuję się innymi zgłoszeniami.
4. Konkretnie napisz mi, co chcesz, abym zrobiła - kolorystyka, na kim mam się wzorować (o ile mam), ogólny zamysł oraz czy nagłówkiem też mam się zająć.
5. Nie ślimacz się! Od razu, gdy tylko potwierdzę, że wykonam Ci szablon, a Ty mi go opiszesz, zapraszasz mnie do współtworzenia bloga. Gdy już przyjmę, ustawiasz mnie jako administratora (inaczej nie mam dostępu do szablonu). 
6. Zamieszczam gdzieś, w mało widocznym miejscu, informację o osobie, która zrobiła wygląd bloga (np. Design by JOANKA czy coś w tym stylu).

6 komentarzy:

 1. Szkoda, że robisz designy tylko jak ktoś ma co najmniej 60 obserwatorów ;//
  Przydałby mi się, chcę zacząć od początku, a mam 15 ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej pomogłabyś mi zrobić pasek z HOME ABOUT ME itp ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, pisz na asinka333@gmail.com :)

   Usuń
 4. Szkoda że robisz designy od 300 obserwatorów... :/

  OdpowiedzUsuń

Na komentarze odpowiadam TUTAJ.
Nie uznaję obserwacji za obserwację, ani spamu typu ''Świetny post linkxyzdf.blogspot.com'', takie komentarze będą jak najszybciej usuwane.