O MNIE

.................................................................................................
Witaj na moim blogu!
Na imię mi Joanna, a na drugie Emilia. Urodziłam się 23 lipca 2000 roku w Krakowie. Nie sama, lecz z siostrą bliźniaczką. Czasami jest nie do wytrzymania, jak to bliźniaczka. Oprócz niej mam też brata, starszego o 6 lat, oraz siostrę, młodszą o 2 lata. 

Mieszkam w podkrakowskiej wsi, ale wydaje mi się, że jest ona dosyć spora. Uwielbiam chodzić tu na spacery i wdychać to powietrze, podziwiać widoki i wszechobecną zieleń, słuchać świergotu ptaków. Bardzo się cieszę, że mieszkam właśnie tutaj, a nie w mieście, chociaż często bywa to uciążliwe.

Jeśli chodzi o zwierzaki, które mam, to są to: 2 kochane koty -  Buba i Borówka (vel Gutka,Gryzelda, Malunio),  2 psy – Gala i Fisia, oraz kilka rybek w akwarium, których ilość cały czas się zmienia.Jestem zamkniętą w sobie, nieśmiałą introwertyczką. Osobą o wielkim sercu, nieznoszącą cierpienia innych ludzi i zwierząt. Altruistką i empatą. Dążącą do celu, ale nieraz się załamującą. Humorzastą, mało cierpliwą i upartą. Samotną, nie czującą się dobrze przed tłumem ludzi. Kochającą muzykę, a najbardziej rap, dźwięki fortepianu i pianina, klimatyczne, smutne kawałki oraz house, dance. Szukającą swojego miejsca na ziemi, gdzie poczuje, że to tutaj powinna być. Nastolatką. 

Łatwo się wzruszam, jestem bardzo wrażliwa. Czasem aż przewrażliwiona. Lubię rozmyślać o życiu, myśleć co by było gdyby. Żyję w świecie myśli i marzeń. Lubię rozmyślać o życiu, jego aspektach, przyszłości, wszechświecie, tak filozoficznie… Najczęściej jak jadę samochodem. Świat przesuwa się za oknem, a ja jestem zatopiona w swoich myślach.  Jestem nieuleczalną romantyczką i marzę o wielkiej, prawdziwej miłości.

Prawdopodobnie choruję chorobę afektywną dwubiegunową (nie wiem na pewno, nie byłam u psychologa/psychiatry by to stwierdził, to tylko podejrzenia)


Uwielbiam książki. Od końca maja prowadzę drugą stronę poświęconą książkom (tutaj link). Jednak została ona zawieszona. Interesuje mnie też moda. Moim ulubionym sportem jest siatkówka i z dużym zaangażowaniem trenuję od około roku, wcześniej jedynie to lubiłam. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Moim pragnieniem jest posiadanie bardzo dobrej cyfrówki lub lustrzanki. 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Blog został założony we wrześniu 2012 roku.


Mam nadzieję, że miło spędzicie tutaj czas, czytając i przeglądając moje wpisy. 

4 komentarze:

Na komentarze odpowiadam TUTAJ.
Nie uznaję obserwacji za obserwację, ani spamu typu ''Świetny post linkxyzdf.blogspot.com'', takie komentarze będą jak najszybciej usuwane.